قوانین بوکوبین - بوکوبین | بوکوبین
سلام، به بوکوبین سامانه آنلاین کتاب های دست دوم خوش آمدید.

 قوانین خرید کتاب دست دوم از فروشگاه بوکوبین

1. در قسمت فروشگاه بوکوبین کتاب های دست دوم به فروش میرسد.

2. قیمت کتاب های سال 1390 به بعد موجود در فروشگاه بوکوبین با توجه به وضعیت کیفی آن ها به شرح زیر میباشد.

3. و اما برای کتاب های دست دوم سال 1390 به قبل بدلیل عدم تعدیل قیمت این کتاب ها و رعایت حال مصرف کنندگان عزیز و ارائه خدمتی بهتر در راستای اهداف بوکوبین تمامی این کتاب های دست دوم فارق از قیمت پشت جلد آنها فقط به قیمت 50.000 ریال (پنج هزار تومان) در فروشگاه بوکوبین عرضه میگردد.

4. حمل و نقل کتاب ها برای استان قم کاملا رایگان توسط پیک بوکوبین انجام خواهد شد و برای سایر استان های ایران بزرگ از طریق پست و تعرفه های اداره پست انجام می پذیرد که هزینه حمل و نقل به عهده مشتریان عزیز بوکوبین می باشد.

5. پرداخت هزینه ها در استان قم به دو روش پرداخت در آنلاین از طریق درگاه های معتبر بانکی طرف قرارداد بوکوبین صورت می پذیرد و برای سایر هم وطنان عزیزمان در استان های دیگر فقط از طریق درگاه های آنلاین بانکی طرف قرارداد با بوکوبین انجام خواهد شد.

6.تیم بوکوبین در راستای اهداف تکریم حقوق مشتریان این بستر را فراهم نموده که کتاب های دست دوم خریداری شده در صورت مغایرت با فاکتور صادر شده قابل بازگشت بوده و تمام هزینه های حمل و نقل بازگرداندن کتاب های دست دوم به عهده بوکوبین خواهد بود.

قوانین فروش کتاب دست دوم به بوکوبین

1. پس از ارسال تصویر شناسنامه کتاب (تصویری شامل موارد مشخص شده در تصویر زیر) و تایید آن از سوی تیم بوکوبین، پیک بوکوبین در ساعت و تاریخ پیشنهادی شما، به منظور دریافت کتاب حضور پیدا خواهد کرد؛ در صورتی که اطلاعات ارسالی توسط کاربر با کتاب های دریافت شده مغایرت داشته باشند، هزینه پست برگشت با کاربر خواهد بود لذا در ارسال اطلاعات کتاب ها دقت لازم را مبذول فرمایید .

2. توجه داشته باشد که تعیین کننده نهایی وضعیت و کیفیت کتاب های دست دوم کارشناسان بوکوبین خواهند بود .کتاب هایی با وضعیت عالی با 40 درصد قیمت جلد و کتاب هایی با وضعیت خیلی خوب با 35 درصد قیمت جلد و کتاب هایی با وضعیت خوب با 30 درصد قیمت جلد خریداری خواهند شد.لازم به ذکر است کتاب های دست دوم با درجه کیفی پایین تر خریداری نخواهند شد.

3. لازم به ذکر است که بوکوبین تنها کتاب هایی را خریداری میکند که از سال 1390 به بعد باشد، همچنین در رابطه با کتابهای کنکور سراسری، فقط کتابهای سال جاری و نهایتا 1 سال قبل خریداری خواهد شد.

4. حداکثر زمان لازم برای پاسخگویی به درخواست های خرید کتاب دست دوم از شما 24 ساعت میباشد.

برو بالا